Registracija

Darbo laikas: I-V 8.00 - 20.00 VI 8.00 - 14.00 (Iš anksto susitarus) Tel.: +370 61011222

  • Priėmimas - Registracija
  • Kontaktai

Dėl registracijos patvirtinimo susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną.

Kontaktai

Olimpiečių g. 1A-9, LT-09235, Vilnius

Mob. +370 610 11222

Tel. (8-5) 27 22211

El. paštas: klinika@dantuharmonija.lt

 

Mūsų rekvizitai

AB SEB bankas
LT55 7044 0600 0786 4935
UAB ''Dantų harmonija - dental harmony''
Olimpiečių g. 1A-9, LT-09235, Vilnius
Juridinio asmens kodas 300918748

Licencijos numeris: 1353

Odontologijos klinikos teikiamos paslaugos

Dantų protezavimas

Restauravimas arba prarastų dantų atkūrimas įvairių rūšių protezais – tai labai dažnai pacientų pageidaujama odontologijos paslauga. Šios procedūros tikslas – sugrąžinti žmogui tai, ko jis neteko kartu su prarastais dantimis, pirmiausia – galimybę valgyti, sukramtyti maistą. Restauravimo metodų yra ne vienas, tad pacientas gali pasirinkti sau tinkamiausią: dantų implantus, vainikėlius, lanko atramos protezus, plokšteles, dirbtinių dantų tiltus, keramikos laminates ir kt.

„Pagrindinis mano tikslas – grąžinti žmogui prarastus dantis ir atkurti svarbiausią – valgymo funkciją. O kokiu būdu tai padaryti, renkasi pacientas, – teigia gydytojas odontologas – ortopedas Marius Bučinskas. – Po to seka visa kita – estetinis vaizdas, patogumas, patvarumas ir t.t. Kai žmogus yra sotus, tada jau gali ir nusišypsoti. Bet jei žmogus nuolat nevalgęs, apie šypseną nėra net kalbos – jis būna suirzęs, prastai jaučiasi, neturi nuotaikos. Taigi viskas priklauso nuo paciento poreikių: ar reikia atkurti tik kramtymo funkciją, ar žmogui svarbi ir graži šypsena, nepriekaištinga išvaizda. Konsultacijos metu pacientui išvardinu visus galimus gydymo būdus, jų privalumus bei trūkumus, ir kiekvienas renkasi tai, kas tinka labiausiai“.

Visai nepagrįstai žodis „protezai“ dažnai gąsdina žmones ir asocijuojasi su „dantimis stiklinėje“. Šiuolaikinius dantų atkūrimo būdus labiau tiktų vadinti ne protezavimu, o dantų restauravimu. Šiandien prarastus dantis gali pakeisti ne tik išimamos plokštelės, bet ir nuolatiniai, patvarūs, patogūs, puikiai atrodantys dirbtiniai dantys, kuriais 100 proc. atkuriama kramtymo funkcija, todėl žmogus gali vėl valgyti mėgstamą maistą bei plačiai šypsotis. Silpnus, patamsėjusius dantis šiandien galima sustiprinti bei apsaugoti nuo dėvėjimosi ar nuskilimo keramikos laminatėmis, kurios nesiskirs nuo likusių Jūsų dantų ar net padės sukurti tobulą šypseną – tokią, kaip garsių kino aktorių.

Pacientus dažnai klaidina įvairios reklamos, madingi realybės šou, siūlydami tam tikrus grožio standartus ir gydymo metodus. Tačiau iš tiesų Jums padėti ir rekomenduoti tinkamiausią gydymo būdą gali tik gydytojas odontologas. Mūsų klinikos tikslas – padėti pacientams pasirinkti tinkamą, reikalingą gydymą ir kokybiškai jį atlikti.