Registracija

Darbo laikas: I-V 8.00 - 20.00 VI 8.00 - 14.00 (Iš anksto susitarus) Tel.: +370 61011222

  • Priėmimas - Registracija
  • Kontaktai

Dėl registracijos patvirtinimo susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną.

Kontaktai

Olimpiečių g. 1A-9, LT-09235, Vilnius

Mob. +370 610 11222

Tel. (8-5) 27 22211

El. paštas: klinika@dantuharmonija.lt

 

Mūsų rekvizitai

AB SEB bankas
LT55 7044 0600 0786 4935
UAB ''Dantų harmonija - dental harmony''
Olimpiečių g. 1A-9, LT-09235, Vilnius
Juridinio asmens kodas 300918748

Licencijos numeris: 1353

Dantų tiesinimas

Breketai „Incognito“

Vis daugiau žmonių, kuriems prigimtis nepadovanojo tobulos šypsenos, ryžtasi pokyčiams ir daro viską, kad galėtų plačiai nevaržomai šypsotis. Dažniausiai norint ištiesinti dantis ir pakoreguoti netaisyklingą sąkandį tenka nešioti breketus (kabes).

Deja, estetinė kabių išvaizda patinka ne visiems. Tikriausiai kiekvienas yra girdėjęs juokelius apie metalinę šypseną, radiatorius arba geležinkelius ant dantų...

Tiesinkite dantis kitiems nepastebimu būdu

Gera žinia visiems, nenorintiems kelerius metus šypsotis metaline šypsena, – yra ir tokių kabių, kurių nematyti. Tai „Incognito“ breketai, dar vadinami vidiniais, liežuviniais arba lingvaliniais. Jie tvirtinami prie vidinių dantų paviršių iš liežuvio pusės, tad niekas net neįtars, kad jūsų burnoje yra dantis koreguojantis įtaisas!

„Incognito“ drąsiai galima vadinti šių dienų ortodontijos aukštuoju pilotažu. Jie gaminami iš specialaus lydinio, todėl yra itin ploni ir plokšti, optimaliai priglunda prie danties paviršiaus.

incognito breketai

Sukurti išskirtinai Jums

Skirtingai nei išorinės kabės, kurios yra standartinės ir klijuojamos visiems pacientams vienodos, „Incognito“ breketai gaminami įvertinus kiekvieno paciento dantų ir žandikaulio būklę, pagal individualius žmogaus dantų lankų antspaudus. Jie projektuojami ir gaminami pasitelkiant naujausias kompiuterines technologijas (trimatį skenavimą, modeliavimą), tai leidžia tiksliai apskaičiuoti priklijavimo vietą ant danties, krūvį, kurį turi patirti dantis ir kitus svarbius parametrus. Visa tai užtikrina maksimalų gydymo rezultatą ir komfortą pacientui.

Gydo tik kvalifikuoti ortodontai

„Incognito“ sistemos vidinėmis kabėmis gali gydyti tik specialius kvalifikacinius mokymus baigę ortodontai. Lietuvoje kol kas yra vos keli gydytojai ortodontai, turintys oficialius sertifikatus, leidžiančius dirbti su šiais breketais. Viena iš tokių specialisčių – Vilniuje įsikūrusios klinikos „Dantų harmonija“ ortodontė Eugenija Bučinskienė.

„Tam, kad pajusčiau, ką jaučia mano pacientai, užsisakiau „Incognito“ breketus savo šiek tiek nelygiems apatiniams dantims, – šypsodamasi prisipažįsta klinikos „Dantų harmonija“ ortodontė E. Bučinskienė. – Pastebėjau, kad jie minimaliai trukdo kalbos, kramtymo ir kitoms funkcijoms. „Incognito“ nesukelia jokio diskomforto, tad tikrai galima ir pačiai pamiršti, kad juos nešioji. Kai dantų ar sąkandžio lyginimas vyksta niekam nematant ir net neįtariant, tokį gydymą galima pavadinti tobulu“.

 Eugenija Bučinskienė

Puikus pasirinkimas vyresniems pacientams

Dar visai neseniai kabės buvo siejamos su jaunyste, nes dantis dažniausiai tiesindavosi vaikai ir paaugliai, atvesti pas ortodontus tėvų, kurie patys prieš kelis dešimtmečius tokių galimybių dar neturėjo. Pastaruoju metu, atsiradus naujiems sąkandžio tiesinimo būdams, vis dažniau į ortodontus kreipiasi ir vyresnio amžiaus pacientai. Dažnai apie jų gydymąsi „Incognito“ breketais žino tik patys artimiausi bičiuliai ar šeimos nariai, o likusieji tik mato neįtikėtinas jų šypsenos metamorfozes ir stebisi, kaip žmogus gražėja akyse.

Gydytoja ortodontė E. Bučinskienė pastebi, kad nematomas kabes „Incognito“ dažniausiai renkasi pacientai nuo 20 metų amžiaus. „Viršutinės amžiaus ribos tiesinti dantims nėra – mūsų klinikoje gydosi ir viena šeštą dešimtį perkopusi pacientė, kuriai, norint įsriegti implantą, visų pirma reikia sutvarkyti sąkandį“, – sako E. Bučinskienė.

Mažesnė karieso rizika

Galima nutylėti, tačiau breketų nešiojimas, deja, yra papildoma karieso rizika, kadangi gerai išvalyti dantis tampa gerokai sunkiau. Tarpeliuose likę maisto likučiai, nepakankama paciento burnos higiena – visa tai gali sukelti ėduonį.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad nešiojant vidinius breketus „Incognito“ karieso rizika yra beveik penkis kartus mažesnė nei pasirinkus išorines kabes. Taip yra todėl, kad individualiai pritaikyti vidiniai breketai yra didesni, jų pagrindas uždengia beveik visą vidinį danties paviršių, todėl lengviau juos valyti, nesikaupia apnašos.

vidiniai-breketai  vidiniai-breketai

Vidiniai breketai taip pat išlaisvina žmones nuo nuolatinio nerimo, kad po valgio liks matomų maisto likučių. Išorines kabes nešiojantys žmonės iškart po valgio skuba į vonią ar kavinės tualetą valytis dantų, tuo tarpu „Incognito“slepia maisto likučius nuo pašalinių akių, todėl galima net ir valgant su draugais, kolegomis ar verslo partneriais šypsotis ir bendrauti, o burnos higiena pasirūpinti tada, kai tam pasitaikys ramesnė valandėlė.

Gamintoja – žinoma tarptautinė bendrovė

„Incognito“ pristato žinoma tarptautinė bendrovė „3M“, gaminanti daugiau nei 50 tūkstančių pavadinimų sveikatos priežiūros, saugos, elektronikos, telekomunikacijų, pramonės, vartojimo bei biuro gaminių.

Bendrovė „3M“ odontologijos reikmenis ir medžiagas pradėjo gaminti dar 1964 metais. Per keturis dešimtmečius bendrovė tapo estetinės odontologijos priemonių gamybos lydere pasaulyje. Dabar „3M“ savo laboratorijose JAV bei Vokietijoje nuolat kuria šios srities naujoves ir diktuoja rinkos tendencijas.